Nezmeškajte veľkonočnú zľavu 20% v Tatrách a rezervujte si pobyt už teraz.

Veľká Noc 2013 v Tatrách

Uprednostňujete stráviť Veľkú noc v prírode? Vyberte si veľkonočný  pobyt vo Vysokých Tatrách. Stráviť čas so svojimi blízkymi v Slovenských veľhorách je dobré rozhodnutie. Kvalitné a komfortné ubytovanie nájdete v apartmánovom dome Crocus.

Tento hotel leží v centre Štrbského Plesa. Crocus je nové a moderné ubytovacie zariadenie. Súčasťou hotela je aj apartmán 219. Ako každý rok budú vo Vysokých Tatrách počas veľkonočných sviatkov prebiehať rôzne akcie, zaujímavé športové a kultúrne podujatia. Jar už klope pomaly na dvere no milovníci zimných športov nemusia byť sklamaní. Vo Vysokých Tatrách je možné lyžovať v apríli niekedy ešte aj v máji.

Na Veľkú noc nie je nič neobvyklé zažiť romantické prechádzky po zasneženej krajine. Vďaka nadmorskej výške 1376 m.n.m a vysokohorskej klíme sa sneh na Štrbskom plese udrží aj počas týchto sviatkov. Veľkonočná zľava v apartmáne Crocus platí do 15.3.2013. Bližšie informácie nájdete na stránke akcie v Tatrách. Novinky o pripravovaných akciách a podujatiach počas Veľkej noci budeme na našej stránke aktualizovať.

Zaregistrujte si odber noviniek na našej hlavnej stránke apartmány Štrbské Pleso. Budete ako prvý informovaný o pripravovaných akciách, zľavách a last minute pobytoch. Pokiaľ preferujete sociálne siete dajte odber na Facebook stránke.