Veľká noc v Tatrách na Štrbskom Plese

K2 SNOWPARK na Štrbskom Plese

Pozrite si akciu 20% zľava na pobyt veľká noc 2013 na Štrbskom Plese. Na Veľkonočnú nedeľu ožije Štrbské Pleso veselým karnevalom. Lyžiari v kostýmoch a škraboškách sa symbolicky rozlúčia so zimnou sezónou na svahu.

Skipas zadarmo je pripravený pre všetkých, ktorí budú mať kostým. Demo jazdy lyžiarských škôl a kultúrny program, ktorý bude moderovať Erika Barkolová určite pobavia návštevníkov Tatier. Podrobný program dňa nájdete tu. Ak nestihnete Veľkú noc tak o týždeň 14. apríla Vás na Štrbskom Plese čaká ďalšia show. 1. ročník pretekov KRČMÁR SKAP, beach volejbal na snehu a tradičná symbolická rozlúčka s lyžou na Solisku. Koniec tohto dňa je neistý, ak vyhrá „ZIMA“, bude sa musieť lyža Solisková opäť vykopať. Pokiaľ budete ubytovaný na Štrbskom Plese máte možnosť zúčastniť sa ukončenia tejto zimnej sezóny. Na Štrbskom Plese prebehne aj  4. ročník Spring Session. Je to záverečná akcia sezóny pre snowboardistov a freeskierov v K2 SNOWPARK-u Štrbské Pleso. Príďte sa rozlúčiť so zimnou lyžiarskou sezónou a ubytujte sa v hoteli Crocus.

Foto: Veselá Veľká Noc

Zaregistrujte si odber noviniek na našej hlavnej stránke apartmány Štrbské Pleso. Budete ako prvý informovaný o pripravovaných akciách, zľavách a last minute pobytoch. Pokiaľ preferujete sociálne siete dajte odber na Facebook stránke.