Sú pre Vás hotelové izby malé? Doprajte si skutočný komfort a ubytujte sa v apartmáne.

hotel Crocus -Štrbské Pleso

postheadericon

Hotel s apartmánmi Crocus:

Crocus na Štrbskom Plese je moderný apartmánový **** hotel vo Vysokých Tatrách. Novopostavený hotel leží v centre Štrbského Plesa. Patrí medzi najkomfortnejšie hotely v Tatrách. Poskytujenadštandardné ubytovanie v 65 apartmánoch. Súčasťou apartmánov je balkón, kuchynský kút, samostatný šatník, krb, trezor, telefón, WIFI a LAN prístup na internet. Časť apartmánov v hoteli na Štrbskom Plese spravuje správca. Ďalšie apartmány slúžia ako rezidenčné bývanie a spravujú ich vlastníci, alebo cestovné agentúry. Apartmán 219 Vám poslúži ako rezidenčné bývanie. Doslova v papučiach sa dostanete do reštaurácie a wellnes priamo z apartmánu.Túžite po dovolenke vo Vysokých Tatrách a potrpíte si na určitý štandard? Neváhajte a zarezervujte si pobyt. Staňte sa ďalšími spokojnými klientmi v hoteli na Štrbskom Plese. Všetky priestory a zariadenia hotela sú riešené bezbariérovo aj pre imobilných hostí. Hotel je nefajčiarsky.

Poloha hotela:

Nachádza v centre Štrbského plesa pri centrálnom parkovisku. Nerobte si obavy z hluku a dopravy. Crocus  na Štrbskom Plese je orientovaný a riešený a tak aby ste strávili tichý a nerušený pobyt.

Dopravná dostupnosť:

Jedinečná poloha umožní pricestovať autom, vlakom, autobusom priamo k hotelu. Hotel disponuje vlastným parkoviskom. Zastávka zubačky, električky a autobusu sa nachádza len 30 m od vchodu do hotela. Klienti bez auta sa tak s objemnejšou batožinou bezproblémovo dostanú na recepciu hotela. Vnútroštátne a medzinárodné rýchliky stoja v stanici Štrba a Poprad. Zo Štrby ste zubačkou v hoteli do 15 minút. S Popradu  pocestujete na Štrbské Pleso 1 hodinu 15 minút.

Služby hotela:

Reštaurácia a bar:

 • raňajky, polopenzia, plná penzia
 • chutné jedlá, špeciality slovenskej a európskej kuchyne
 • originálne prostredie na posedenie, výhľad na Tatry

Kaviareň:

 • štýlová kaviareň pri recepcii, príjemná a intímna atmosféra

Privátné welness:

 • po športových aktivitách relaxujte útulnom welness,
 • jacuzzi, infra sauna, fínska sauna, masážne sprchy, odpočívareň

Lyžiareň:

 • skrinky na športové potreby, sušiak na odev a obuv

Parkovisko:

 • je súčasťou objektu vyhradené pre hotelových klientov a hostí

Garáž:

 • v podzemných priestoroch hotela garáž monitorovaná videokamerami

Spoločenské hry:

 • biliard, stolný futbal, šípky.

Detský kútik:

 • hračky, knižky, skladačky a ďalšie veci pre zábavu vašich detí.

Kongresová miestnosť

 • variabilné rokovacie priestory a technické vybavenie umožňuje zorganizovať školenia, kurzy, kongresy a firemné akcie.

Neváhajte a zarezervujte si pobyt v luxusnom apartmáne v hoteli Crocus. Zaregistrujte si odber noviniek na našej hlavnej stránke apartmány Štrbské Pleso alebo sa staňte fanúšikom na sociálnej sieti. Budete ako prvý informovaný o pripravovaných akciách, zľavách a last minute pobytoch.

Upozornenie : Produkty a ceny na stránke HOTEL ŠTRBSKÉ PLESO platia len pre apartmán uvedený na tomto webe. Našu ponuku si nie je možné nárokovať od manažmentu hotela Crocus. Ten má cenník a ponuku odlišnú.

Zaregistrujte si odber noviniek na našej hlavnej stránke apartmány Štrbské Pleso. Budete ako prvý informovaný o pripravovaných akciách, zľavách a last minute pobytoch. Pokiaľ preferujete sociálne siete dajte odber na Facebook stránke.