Hotel Kniha návštev

kniha-navstev-spokojnost-zakaznikov

Napíšte a pomôžte nám vylepšovať naše služby v hoteli Štrbské Pleso Crocus. Uverejnite aj svoje návrhy a požiadavky. Naším cieľom je, aby ste boli čo najviac spokojný. Ďakujeme.

Mirka: Úžasná dovolenka

Ďakujeme,... bol to krásne strávený čas s rodinkou. Fakt sa oplatí. S apartmánom a okolím hotela sme boli nadmieru spokojní. ODPORÚČAM!! :)


Piatok, 16 December 2011

Martin Slosar s rodinou: apartmán Crocus

Děkujeme za velmi pěkné ubytování v příjemném prostředí hotelu Crocus. Čisté, nové, moderní a vkusné. Ocenili jsme to zejména v čase, kdy počasí nepřálo výletům a turistice. Doporučujeme všem.

Utorok, 16 August 2011

Michal: Skvelé

Ubytovanie, , počasie, dostupnosť na lyžovanie, vyhlad z balkona,reštaurácia a.....

CoolKissLaughingSmile

Štvrtok, 24 Marec 2011

Denisa

So službami v Crocuse sme s manželom boli maximálne spokojní. Ubytovanie v krásnom apartmáne sa nám páčilo. Prekvapila dobre vybavená kuchynka. Veľmi príjemný a ústretový personál na nás urobil dobrý dojem. Určite sa k Vám ešte vrátime. Ďakujem. Denisa

Piatok, 18 Marec 2011

Nicola: Skvelé ubytovanie, skvelá dovolenka

Luxusné a útulné ubytovanie, ktoré môžem len vrelo odporúčať. Bola som tam s deťmi a vďaka malej, no kompletne vybavenej kuchynke som im mohla pripraviť ich večernú krupičku.Smile Priestranný a príjemný apartmán dával pocit, akoby sme boli doma a nie v hotelovej izbe.

Bola som maximálne spokojná, nie len čo sa týka samotného ubytovania, ale aj pri jeho vybavovaní. Rýchla rezervácia, ústretovosť, seriózne a profesionálne jednanie.Určite sa tam ešte vrátim, pretože poloha apartmánu, jeho vybavenosť a v neposlednom rade služby spĺňajú moju predstavu o skvelej dovolenke.

Ďakujem NicolLaughing

Štvrtok, 17 Marec 2011

Miriam: Odporúčam

 

Strávila som pekný víkend  aj so svojim vnukom vo Vysokých Tatrách aj vďaka  ubytovaniu u vas. Apartmán je  nadštandartne a vkusne zariadeny, ponuka prijemny oddych po lyzovacke.Keďže nemám auto ocenila som výbornú  dostupnosť do hotela  zo železničnej stanice  Štrbské Pleso/ vzdialenosť  1 minúta chôdze/.

Počas pobytu som využívala Ski bus  , ktorý odchádzal priamo do lyziarskeho strediska z parkoviska pred hotelom.Príjemný a ochotný personál na recepcii a v jedálni hotela umocnil dobré pocity z pobytu.Rodičia a   starí rodičia ocenia  pre volne chvile detí   dobre vybavený   detský kútik  knihami a rôznymi hračkami.

Doporučujem  záujemcom  o pobyt vo Vysokých Tatrách  využiť  tento apartmánový hotel.

Štvrtok, 17 Marec 2011

Názov *
Meno *
E-mail
Správa
Anti-spam kontrola * Kontrolný obrázekZnova načítať kontrolný obrázok
   
 

 

Zobraziť # << Začiatok < Predchádzajúce 61 Ďalší > Koniec >> Strana 61 z 61
Powered by Phoca Guestbook
Slovenčina (Slovensko)
Facebook