Hotel Cenník

lacnejšie-ubytovanie-vysoke-tatry

Čím dlhší pobyt si zakúpite tým menej zaplatíte! Prezrite si našu ponuku a vyberte si!

Cenu pobytu osoba/noc výrazne ovplyvní počet dní a počet ubytovaných osôb. Je rozdiel či sa ubytujú 2 klienti na 2 dni, alebo 4 klienti na týždeň. Maximálny počet ubytovaných hostí sú 4 dospelé osoby. Pre dlhodobé pobyty 15, 21 dní a viac ponúkame najvýhodnejšie ceny. V prípade záujmu pošlite požiadavku emailom.

Apartmán má k dispozícii kuchynku, v ktorej si môžete pripraviť vlastné jedlá. V tesnej blízkosti hotela sú potraviny, niekoľko výborných reštaurácii a relaxačné zariadenia. Ponúkame Vám možnosť rozhodnúť sa, kde a ako sa budete stravovať a  využívať služby ponúkané na Štrbskom Plese. 

*


Základný cenník ubytovania 2014

Cenik apartman 219 Crocus na Strbskom Plese

   * zľavy a akcie nie je možné kombinovať
** prístelka je rozťahovacia sedacia súprava v obývačke. Je to plnohodnotné lôžko s rozmermi pre 1 osobu 75 x 190 cm a pre 2 osoby 150 x 190 cm.

Poplatky mimo ubytovania:
- pobyt je bez stravy. Stravu je možné doobjednať si na recepcii hotela.
- pripojenie na internet LAN a WIFI na apartmáne zdarma
- parkovanie pri hoteli monitorované kamerovým systémom (5€/ deň)
- miestny poplatok (1€/osoba/deň)
- bielizeň, uteráky, hotelová kozmetika - 1krát
- záverečné upratovanie apartmánu je zahrnuté v cene ubytovania
* V apartmáne nie je zabezpečený každodenný hotelový servis upratovania. Čistiace prostriedky na nádoby a vysávač je súčasťou vybavenia apartmánu. Hygienické potreby si ubytovaný klient doplňuje sám. Klient môže požiadať na recepcii o doplnenie služieb na vlastné náklady. V priestoroch hotela sa nachádza aj práčovňa.
Klienti si na recepcii môžu zakúpiť stravu a služby hotela. Kliknite na cenník služieb hotela Crocus na Štrbskom Plese.

Klienti z Českej republiky môžu platiť priamo v Czk. Kliknite možnosti platby za apartmán.

Zaregistrujte si odber noviniek na našej hlavnej stránke apartmán Štrbské Pleso. Budete ako prvý informovaný o pripravovaných akciách, zľavách a last minute pobytoch.

Upozornenie : Produkty a ceny platia len pre apartmán uvedený na tejto web stránke. Nie je možné si nárokovať túto ponuku od manažmentu hotela Crocus, ktorý ju má rozdielnu.

 
Slovenčina (Slovensko)
Facebook
Sodexo poukážky

sodexo-flexi-pass