Hotel Hotel
Hotel na Štrbskom plese

Hotel s apartmánmi Crocus:

Crocus na Štrbskom Plese je moderný apartmánový **** hotel vo Vysokých Tatrách. Novopostavený hotel leží v centre Štrbského Plesa. Patrí medzi najkomfortnejšie hotely v Tatrách. Poskytuje nadštandardné ubytovanie v 65 apartmánoch. Súčasťou apartmánov je balkón, kuchynský kút, samostatný šatník, krb, trezor, telefón, WIFI a LAN prístup na internet. Časť apartmánov v hoteli na Štrbskom Plese spravuje správca. Ďalšie apartmány slúžia ako rezidenčné bývanie a spravujú ich vlastníci, alebo cestovné agentúry. Apartmán 219 Vám poslúži ako rezidenčné bývanie. Doslova v papučiach sa dostanete do reštaurácie a wellnes priamo z apartmánu.Túžite po dovolenke vo Vysokých Tatrách a potrpíte si na určitý štandard? Neváhajte a zarezervujte si pobyt. Staňte sa ďalšími spokojnými klientmi v hoteli na Štrbskom Plese. Všetky priestory a zariadenia hotela sú riešené bezbariérovo aj pre imobilných hostí. Hotel je nefajčiarsky.

Poloha hotela:

Nachádza v centre Štrbského plesa pri centrálnom parkovisku. Nerobte si obavy z hluku a dopravy. Crocus  na Štrbskom Plese je orientovaný a riešený a tak aby ste strávili tichý a nerušený pobyt.

Dopravná dostupnosť:

Jedinečná poloha umožní pricestovať autom, vlakom, autobusom priamo k hotelu. Hotel disponuje vlastným parkoviskom. Zastávka zubačky, električky a autobusu sa nachádza len 30 m od vchodu do hotela. Klienti bez auta sa tak s objemnejšou batožinou bezproblémovo dostanú na recepciu hotela. Vnútroštátne a medzinárodné rýchliky stoja v stanici Štrba a Poprad. Zo Štrby ste zubačkou v hoteli do 15 minút. S Popradu  pocestujete na Štrbské Pleso 1 hodinu 15 minút.

Služby hotela:

Reštaurácia a bar:

 • raňajky, polopenzia, plná penzia
 • chutné jedlá, špeciality slovenskej a európskej kuchyne
 • originálne prostredie na posedenie, výhľad na Tatry

Kaviareň:

 • štýlová kaviareň pri recepcii, príjemná a intímna atmosféra

Privátné welness:

 • po športových aktivitách relaxujte útulnom welness,
 • jacuzzi, infra sauna, fínska sauna, masážne sprchy, odpočívareň

Lyžiareň:

 • skrinky na športové potreby, sušiak na odev a obuv

Parkovisko:

 • je súčasťou objektu vyhradené pre hotelových klientov a hostí

Garáž:

 • v podzemných priestoroch hotela garáž monitorovaná videokamerami

Spoločenské hry:

 • biliard, stolný futbal, šípky.

Detský kútik:

 • hračky, knižky, skladačky a ďalšie veci pre zábavu vašich detí.

Kongresová miestnosť

 • variabilné rokovacie priestory a technické vybavenie umožňuje zorganizovať školenia, kurzy, kongresy a firemné akcie.

Neváhajte a zarezervujte si pobyt v luxusnom apartmáne v hoteli Crocus. Zaregistrujte si odber noviniek na našej hlavnej stránke apartmány Štrbské Pleso alebo sa staňte fanúšikom na sociálnej sieti. Budete ako prvý informovaný o pripravovaných akciách, zľavách a last minute pobytoch.

Upozornenie : Produkty a ceny na stránke HOTEL ŠTRBSKÉ PLESO platia len pre apartmán uvedený na tomto webe. Našu ponuku si nie je možné nárokovať od manažmentu hotela Crocus. Ten má cenník a ponuku odlišnú.

Ukončenie letnej sezóny v Tatrách.

Letná turistická sezóna sa slávnostne ukončila na Popradskom Plese. Vysokohorské chodníky sa uzavreli. Od 1. novembra si príroda vo Vysokých Tatrách vydýchne od náporu turistov. Hotel Crocus Štrbské Pleso je ideálny na oddych a relaxáciu síl po náročnej práci a fyzickej únave.

 Čítať ďalej...

 

Akcia čisté hory v Tatrách.

Na Štrbskom Plese pod poštou pri centrálnom parkovisku bolo 24. septembra možné vyzdvihnúť si igelitové vrecia na odpadky. Túto poslednú septembrovú sobotu prebehla v Tatranskom národnom parku a Pieninskom národnom parku akcia „Čisté hory“.

 Čítať ďalej...

 

Rekultivácia chodníka na Štrbskom Plese.

„Nová éra Tatier rok čo rok dostáva reálnejšie kontúry.
Hotel Kempinsky, Solisko a Patria na Štrbskom Plese ležia v bezprostrednej blízkosti jazera Štrbské pleso.

 Čítať ďalej...

 

Turisti na Štrbskom Plese.

Hotely na Štrbskom Plese sú tieto dni takmer vypredané. Korzá sú preplnené a je problém zaparkovať. Po dlhšom čase včera predpoludním vo Vysokých Tatrách opäť svietilo slnko a zaplnili ich turisti. Hotely vyššej kategórie sú podľa Jozefa Bendžalu, riaditeľa štvorhviezdičkového hotela Patria na Štrbskom Plese vyťažené približne na 90 percent.

 Čítať ďalej...

 

Prekrásny výhľad na jazero Štrbského Plesa v lete.

Myslíte že Vysoké Tatry sú najkrajšie v zime? Je pravda že v zime má Štrbské Pleso typickú atmosféru horskej osady ale v letných mesiacoch sú štatisticky navštevované Tatry ešte viac.

 Čítať ďalej...

 

Štrbské pleso na jar

Väčšina hotelových hostí tieto chladné dni  preferuje oddych a relax v hoteli. Využívajú najmä welness, reštauráciu na relax a zábavu.

 Čítať ďalej...

 
Slovenčina (Slovensko)