Hotel Hotel
Hotel na Štrbskom plese

Hotel s apartmánmi Crocus:

Crocus na Štrbskom Plese je moderný apartmánový **** hotel vo Vysokých Tatrách. Novopostavený hotel leží v centre Štrbského Plesa. Patrí medzi najkomfortnejšie hotely v Tatrách. Poskytuje nadštandardné ubytovanie v 65 apartmánoch. Súčasťou apartmánov je balkón, kuchynský kút, samostatný šatník, krb, trezor, telefón, WIFI a LAN prístup na internet. Časť apartmánov v hoteli na Štrbskom Plese spravuje správca. Ďalšie apartmány slúžia ako rezidenčné bývanie a spravujú ich vlastníci, alebo cestovné agentúry. Apartmán 219 Vám poslúži ako rezidenčné bývanie. Doslova v papučiach sa dostanete do reštaurácie a wellnes priamo z apartmánu.Túžite po dovolenke vo Vysokých Tatrách a potrpíte si na určitý štandard? Neváhajte a zarezervujte si pobyt. Staňte sa ďalšími spokojnými klientmi v hoteli na Štrbskom Plese. Všetky priestory a zariadenia hotela sú riešené bezbariérovo aj pre imobilných hostí. Hotel je nefajčiarsky.

Poloha hotela:

Nachádza v centre Štrbského plesa pri centrálnom parkovisku. Nerobte si obavy z hluku a dopravy. Crocus  na Štrbskom Plese je orientovaný a riešený a tak aby ste strávili tichý a nerušený pobyt.

Dopravná dostupnosť:

Jedinečná poloha umožní pricestovať autom, vlakom, autobusom priamo k hotelu. Hotel disponuje vlastným parkoviskom. Zastávka zubačky, električky a autobusu sa nachádza len 30 m od vchodu do hotela. Klienti bez auta sa tak s objemnejšou batožinou bezproblémovo dostanú na recepciu hotela. Vnútroštátne a medzinárodné rýchliky stoja v stanici Štrba a Poprad. Zo Štrby ste zubačkou v hoteli do 15 minút. S Popradu  pocestujete na Štrbské Pleso 1 hodinu 15 minút.

Služby hotela:

Reštaurácia a bar:

 • raňajky, polopenzia, plná penzia
 • chutné jedlá, špeciality slovenskej a európskej kuchyne
 • originálne prostredie na posedenie, výhľad na Tatry

Kaviareň:

 • štýlová kaviareň pri recepcii, príjemná a intímna atmosféra

Privátné welness:

 • po športových aktivitách relaxujte útulnom welness,
 • jacuzzi, infra sauna, fínska sauna, masážne sprchy, odpočívareň

Lyžiareň:

 • skrinky na športové potreby, sušiak na odev a obuv

Parkovisko:

 • je súčasťou objektu vyhradené pre hotelových klientov a hostí

Garáž:

 • v podzemných priestoroch hotela garáž monitorovaná videokamerami

Spoločenské hry:

 • biliard, stolný futbal, šípky.

Detský kútik:

 • hračky, knižky, skladačky a ďalšie veci pre zábavu vašich detí.

Kongresová miestnosť

 • variabilné rokovacie priestory a technické vybavenie umožňuje zorganizovať školenia, kurzy, kongresy a firemné akcie.

Neváhajte a zarezervujte si pobyt v luxusnom apartmáne v hoteli Crocus. Zaregistrujte si odber noviniek na našej hlavnej stránke apartmány Štrbské Pleso alebo sa staňte fanúšikom na sociálnej sieti. Budete ako prvý informovaný o pripravovaných akciách, zľavách a last minute pobytoch.

Upozornenie : Produkty a ceny na stránke HOTEL ŠTRBSKÉ PLESO platia len pre apartmán uvedený na tomto webe. Našu ponuku si nie je možné nárokovať od manažmentu hotela Crocus. Ten má cenník a ponuku odlišnú.

Lyžovanie na Štrbskom PleseV týchto dňoch je v mnohých častiach Slovenska hmla alebo poľadovica. To neplatí ale pre Vysoké Tatry kde je už skoro týždeň jasné a slnečné počasie. Na Štrbskom Plese je inverzia. Prvý lyžiari v tejto sezóne si môžu vychutnať  poloprázdne zjazdovky a schuti si zalyžovať.

 Čítať ďalej...

 

strbske-pleso-jazero-v-zime

Zimná sezóna 2012/2013 je v plnom prúde. Záujemcovia o ubytovanie mali možnosť využiť first minute so zľavu 20% na týždenné pobyty. Počas 14 dní sme spustili koncom roka 212 akciu s 50% zľavou na ubytovanie 4 dni/3 noci pobyty pre 2 osoby.

 Čítať ďalej...

 

Hotel Štrbské PlesoHotel Štrbské Pleso. Ktorý si vybrať pre dovolenku vo Vysokých Tatrách? V tomto nádhernom vysokohorskom prostredí je v prevádzke niekoľko hotelov. Hotely ležia v dolnej časti Štrbského Plesa, nachádzajú sa pri jazere a sú vystavané aj pri lanovke na Solisko.

 Čítať ďalej...

 

Štrbské pleso lyžovanie v jari.

Počasie na Štrbskom Plese v dnešných dňoch pripomína skôr jar ako zimu. Sneh sa topí a cez deň je príjemne teplo a slnečno. Všetko nasvedčuje tomu, že zima pomaly stráca na sile a o pár dní tu máme jar.

 Čítať ďalej...

 

Názov hotela Crocus.

Crocus patrí k najnovším a najkomfortnejším hotelom na Štrbskom Plese. Klienti hotela možno premýšľajú o názve tohto ubytovacieho zariadenia vo Vysokých Tatrách.

 Čítať ďalej...

 

K2 SNOWPARK na Štrbskom Plese

Pozrite si akciu 20% zľava na pobyt veľká noc 2013 na Štrbskom Plese. Na Veľkonočnú nedeľu ožije Štrbské Pleso veselým karnevalom. Lyžiari v kostýmoch a škraboškách sa symbolicky rozlúčia so zimnou sezónou na svahu.

 Čítať ďalej...

 

Vysoké Tatry hotely

Dožičte si komfortné ubytovanie na Štrbskom Plese v hoteli Crocus. V luxusnom hoteli vo Vysokých Tatrách zakúsite ducha treskúcej zimy priamo z balkóna apartmánu.

 Čítať ďalej...

 

Korčuľovanie na Štrbskom Plese.

Zimná sezóna vo Vysokých Tatrách je v plnom prúde. Na Štrbskom Plese je dostatok snehu a počasie praje milovníkom zimných športov. Lyžiari a snoubordisti využívajú svahy Intersky a Solisko, na ktorých je 120 cm snehu.

 Čítať ďalej...

 

hotel Crocus na Štrbskom Plese a západ slnka v zime.

Vysoké Tatry boli počas vianočných sviatkov a Silvestra plné návštevníkov. Obsadenosť hotelov na Štrbskom Plese bola počas Vianoc 70 – 80% a prevládala slovenská klientela.

 Čítať ďalej...

 

TV Joj na Štrbskom Plese.

Podujatia na Štrbskom Plese, na ktoré sa môžete tešiť počas Vášho pobytu v hoteli Crocus. Navštívte Vysoké Tatry a spestrite si ubytovanie na Štrbskom Plese.

28.1.2012 JOJ-ka na zjazdovke

 Čítať ďalej...

 

Vianoce a Silvester na Štrbskom Plese 2011/2012.Vianoce a Silvester patria k najkrajším sviatkom. Možno práve Vy sa rozhodnete stráviť koniec roka 2011 v čarovnom prostredí Vysokých Tatier. V hoteli Crocus sa počas Vianoc budú podávať  raňajky a večere.

 Čítať ďalej...

 
Ďalšie články...
Slovenčina (Slovensko)